Врученням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти та свідоцтв про здобуття базової середньої освіти.

1 лип. 2022
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти та свідоцтв про здобуття базової середньої освіти.

Шановні випускники!

Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом у доросле життя. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали.

Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів, мирного неба над головою. Все буде Україна!

Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе, як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях.