Харківські герої освітнього фронту

1 серп. 2022
Харківські герої освітнього фронту. Корнієнко Ольга учениця 8-Б класу

На Харковщині створили телеграм-канал «Харківські герої освітнього фронту». Канал містить історії учнів і вчителів, які власним прикладом доводять незламність духу українського народу.

Трагедія війни в Україні не залишає байдужими людей у всьому світі...

Корнієнко Ольга у цьому навчальному році закінчила 7-Б клас Харківської загальноосвітньої школи № 61. З початком війни дівчині разом з мамою довелося покинути рідне місто та виїхати до Німеччини.

Звичайно, складно бути спокійним, перебуваючи далеко від рідної оселі ...Перебуваючи у місті Саарбрюккен, дівчина відвідує мітинги, фестивалі, різні заходи на підтримку духу українців.

Нещодавно відбувся майстер-клас "Створення маленького світу",  що проводився громадянською ініціативою Info.Saar за підтримки мера міста пана Уве-Конрадта та художників - партнерів Фреда і Андреа , де маленькі українці з любов'ю виготовляли браслети, косинки з українською символікою, писали особисті листи. Оля разом з мамою з радістю та надією в серці приєднались до цього заходу, щоб поринути у невеликий затишний світ, який з кожним кроком наближає Перемогу .

Ці щирі подарунки будуть відправлені українським солдатам, які перебувають на фронті , за найближчою можливістю.

Слава Україні!