Історія навчального закладу

Навчальний заклад розпочав роботу в жовтні 1967 року.

Головна мета та завдання ЗНЗ: здійснення освітньої діяльності за рівнем повної загальної

середньої освіти з вивченням англійської мови з першого класу відповідно до законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”.

Здійснюється навчання за історико-правовим профілем 10-А та іноземної філології в 10-Б класі і інформаційно-технологічним профілем у 11-А та української філології  в 11-Б класі.

Кількісний та якісний склад педагогічних працівників: у школі працює 44 педагогічних працівники.

З них мають вищу кваліфікаційну категорію − 18 осіб; учителів-методистів − 10; старших учителів − 2; мають першу кваліфікаційну категорію − 11 осіб; мають другу кваліфікаційну категорію − 6 осіб; мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст" − 5 осіб; молодших спеціалістів − 1; бакалаврів - 2.

Педагогічні працівники ліцею використовують у роботі елементи особистісно орієнтованого та комунікативного навчання.

Досягнення. Кожного року учні школи беруть участь в олімпіадах та турнірах різного рівня, а також у роботі Малої академії наук (МАН).

З метою увічнення пам'яті Героїв Радянського Союзу рішенням Харківської міської ради Харківської області від 03.07.2013 року школі присвоєно почесне ім’я Героя Радянського Союзу І.О. Танкопія.