30 трав. 2016

Випускний вечір для 11 класу!

28 травня у школі відбувся Випускний вечір для 11 класу!
27 трав. 2016

Свято останього дзвоника!

Сьогодні у школі відбулося свято останього дзвоника!
24 трав. 2016

Шкільний зліт відмінників та активістів!

Сьогодні відбувся шкільний зліт відмінників та активістів!
19 трав. 2016

Щодо профілактики наркоманії

Для учнів було проведено курс лекцій щодо профілактики наркоманії
6 трав. 2016

Святковий концерт до Дня Перемоги!

Сьогодні у школі відбувся святковий концерт до Дня Перемоги!
29 квіт. 2016

Районний фестиваль літературної та художньої творчості "Мій Пушкін"

28 квітня на базі КЗ "ХНВК №21" відбувся районний фестиваль літературної та художньої творчості "Мій Пушкін". Вітаємо Форостянову Дар`ю (ІІ місце) та Журавльову Марію (лауреат)!
26 квіт. 2016

Нагородження переможців Х Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів

25 квітня на базі Науково-методичного педагогічного центру (вул. Чернишевська, 47) відбулося нагородження переможців Х Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет Вітаємо переможця Черняєву Тетяну, ученицю 9-Б класу!
26 квіт. 2016

День цивільного захисту

22 квітня у школі відбувся День цивільного захисту! Розпочався захід з виховних уроків, після чого пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію.
20 квіт. 2016

Районні військово-спортивні змагання "Патріот"

Вітаємо команду учнів 10-А класу, які посіли IV місце у районному військово-спортивному змаганні "Патріот"!
12 квіт. 2016

Про проведення пробного ЗНО для випускників ЗНЗ пільгових категорій

Департамент освіти Харківської міської ради з метою підготовки до кампанії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року планує провести 16 квітня 2016 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 Харківської міської ради (просп. Московський, 246) пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури на безоплатній основі для 206 випускників 11-х класів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів міста.