20 жовт. 2015

Внесено зміни до наказу МОН про проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році

Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів, внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році»
15 жовт. 2015

Районний конкурс КВК

Вітаємо з перемогою учасників команди "Ерудит", які посіли І місце у районному конкурсі КВК!
14 жовт. 2015

З Днем захисника України!

Радий з нагоди привітати з Днем захисника України, що відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято поєдналося з Днем Українського козацтва, адже нашим бійцям, як колись козакам, довелося захищати кордони нашої країни та здобувати волю в нелегкій боротьбі. До цього свята причетні всі, хто допомагав армії, хто перераховував кошти на боротьбу з агресором, хто лікував поранених і ремонтував військову техніку, хто щодня інформував про події чи розшукував зниклих безвісти. Але найскладніші випробування випали тим, хто перебував на передовій, хто ціною неймовірних зусиль не дозволив війні розгорітися по всій території нашої Батьківщини. Зичу всім нашим захисникам здоров’я, добра і щастя!
2 жовт. 2015

Привітання до Дня Вчителя

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу!
1 жовт. 2015

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Це свято свідчить про глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини, освіти, про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
22 вер. 2015

День миру в Україні

21 вересня учні 5-А класу приняли участь у заході до Дня миру, який відбувся у районній дитячий бібліотеці №24
9 вер. 2015

Перелік навчальної літератури для використання в навчально-виховному процесі у 2015/2016 навчальному році

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист від 04.09.2015 № 1/9-422 «Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання в загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році»
1 вер. 2015

Зі святом 1 вересня!

Щиро вітаємо з Днем знань!
22 лип. 2015

Про забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Депутати прийняли Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» № 2335а.
17 черв. 2015

Екскурсія до Краєзнавчого музею при Обласній станції юних туристів