Книжкова виставка “Свіча пам'яті”

28 лист. 2022
Книжкова виставка “Свіча пам'яті”

Хто не знає минулого -

Не матиме майбутнього.

Хто не шанує своїх предків —

Того забудуть діти та онуки.

А. Кіндратенко

ЄДНАЄМОСЯ, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.

Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й ПЕРЕМОЖЕМО.

Інформаційні матеріали до вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду Українського народу – 2022 (uinp.gov.ua)

Маючи на меті сприяти поверненню історичної пам'яті про голодомор 1932-1933р.р., формувати національну свідомість школярів, виховувати пошану до історичного минулого нашого народу, вчити цінувати право кожної людини на життя, розвивати гідність і патріотизм, у бібліотеці нашої школи оформлено книжкову виставку “Свіча пам'яті”. Ознайомитися з представленою на виставці літературою можна в читальному залі бібліотеки КЗ “ХЗОШ № 61”.