Електронна бібліотека підручників

(натисни на потрібний клас)

Видавництво «Ранок» надає вчителям та учням можливість вільного скачування повних електронних версій підручників. Інформуємо, що електронні версії підручників розміщені на офіційному сайті видавництва «Ранок» www.ranok.com.ua у розділі «Завантажити підручники».

Безкоштовні електронні версії нових підручників  можна знайти на сайті ІМЗО

pidruchnyk.com.ua

Це сайт, на якому зібрано шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників. Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

schoolbooks.org.ua

Цей сайт — частина проекту «Електронний шкільний підручник» — покликаний спростити учням середніх шкіл, їх батькам та учителям пошук електронних навчальних матеріалів.

pidruchniki.net

Освітній портал для учнів середніх шкіл та інших навчальних закладів, на якому Ви можете знайти потрібні Вам підручники та посібники в електронному вигляді.