День Збройних сил України

7 груд. 2022
День Збройних сил України

День Збройних сил України відзначають 6 грудня. Саме вони зараз стоять на передовій нашого світлого майбутнього без війни й амбіцій Росії. Захисникам і захисницям зараз особливо складно, тому не забуваймо їх підтримувати не лише добрим словом вдячності, але й теплими речами, їжею та донатами на необхідне.

відео

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Діти — наше майбутнє

В їхніх руках наша країна, свобода та незалежність.
Та наші діти, незалежно від віку, допомагають ЗСУ та ростуть патріотами

Знайомтесь

Тимофій Дмитришен- учень 3В класу. Робив і продавав браслети зі стрічок, на ці кошти купив і подарував солдатові тактичні рукавиці