День ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

26 квіт. 2024
День ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

25.04.24 у закладі освіти проведені онлайн-заходи в рамках Дня цивільного захисту. Головне завдання - удосконалення здобувачами освіти теоретичних і практичних знань з безпечної поведінки в  умовах екстремальних ситуацій. Класні керівники 1-х - 11-х класів провели онлайн-бесіди "Як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану", організували показ презентацій, навчальних роликів, відеоматеріалів на теми "Будь обережним з вогнем", "Безпека дітей під час війни", "Правила поведінки під час обстрілу", "Небезпечні знахідки", "Увага! Повітряна тривога" тощо. Проведені інтерактивні уроки та вікторини "Патрон вчить дітей, як уберегтися від мін та снарядів",  "Правила безпечної поведінки".