14 квіт. 2015

Районний фестиваль ДЮПР

Вітаємо нашу команду з ІІ місцем у районному фестивалі ДЮПР. який відбувся 26 березня на базі ЗОШ №160
9 квіт. 2015

Тиждень дитячої книги

З 06.04.2015 у школі проходить тиждень дитячої книги
7 квіт. 2015

ЗНО з української мови

Увага! 24 квітня ЗНО з української мови
24 бер. 2015

Районне засідання Школи молодого вчителя (практичний семінар)

19 березня у школі відбулося районне засідання Школи молодого вчителя (практичний семінар)
24 бер. 2015

Засідання районного клубу педагогічної майстерності

19 березня відбулося засідання районного клубу педагогічної майстерності "Молодий і КЛАСний"
18 бер. 2015

ІІ етап Кубку з пошуку в мережі Інтернет

Учениці 9-А класу, Сахно Карина та Фендрікова Марія взяли участь у ІІ етапі Кубку з пошуку в мережі Інтернет який відбувся14 березня на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця
12 бер. 2015

Інформація про час і місце проходження пробного ЗНО.

Увага!!! На інформаційних сторінках «Особистий кабінет» розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО. Сторінки «Особистий кабінет» створені на веб-сайті ХРЦОЯО, доступ до них здійснюється за паролем та кодом, отриманими під час реєстрації.
10 бер. 2015

Святковий концерт до Дня 8 березня!

У школі відбувся святковий концерт до Дня 8 березня!
3 бер. 2015

Шкільний спортивний конкурс "Козацькі розваги"

Вітаємо переможців у шкільному спортивному конкурсі "Козацькі розваги"!
24 лют. 2015

Шкільний конкурс української пісні

Конкурс пройшов яскраво! Діти були одягнені в красиві національні костюми і співали ліричні, патріотичні, веселі писні